O NAS

Historia

Założona w 2003 roku w Warszawie firma TKT Engineering sp. z o.o. została w 2004 roku włączona do obecnej austriackiej Grupy IGO Industries. Uzyskane w ten sposób synergie przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy TKT, czyniąc z niej największą firmę świadczącą usługi budowlane w Polsce.

TKT jest liderem rynku w Polsce i specjalizuje się w wyposażeniu technicznym budynków w sektorze HVAC. Zakres usług rozciąga się od analizy rozwiązań technicznych i planowania wdrożeń, aż po instalację i uruchomienie.

Oddziały

TKT Engineering sp. z o.o. jest podzielona na 3 oddziały, mieszczące się: w Warszawie, w Poznaniu i we Wrocławiu, co gwarantuje szybki i bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami. Każdy z oddziałów posiada odpowiednie struktury, które zapewniają wsparcie w optymalizacji procesów i realizacji projektów. 

IGO Industries

Jesteśmy częścią IGO INDUSTRIES – międzynarodowej grupy spółek technologicznych – wiodących dostawców usług technicznego wyposażenia budynków oraz inżynierii przemysłowej. Przynależność do grupy daje nam dostęp do najnowocześniejszych technik instalacyjnych oraz nieocenioną możliwość korzystania ze wsparcia w zarządzaniu kontraktami.

Zintegrowane oferty

IGO Industries GmbH jako jedyny właściciel spółek ELIN oraz TKT Engineering podjęła decyzję, aby polski rynek w zakresie technicznego wyposażenia budynków obsługiwała firma TKT Engineering sp. z o.o. – działająca jako zintegrowany wykonawca instalacji mechanicznych i elektrycznych.

 

Budowa kompetencji w zakresie instalacji elektrycznych – wskutek powyższej decyzji – dokonuje się w oparciu o wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów w tej branży.

 

Spółka TKT Engineering podążając za trendem rynkowym, oferuje kompetencje obu branż w jednym pakiecie. Obok osobnych ofert na instalacje mechaniczne względnie elektryczne, składane są również oferty zintegrowane.

Sprawdź co możemy dla Ciebie Zrobić

Zapraszamy do zapoznania się z  naszymi realizacjami 

Przejdź dalej