► Oferty pracy Warszawa

► Oferty pracy Wrocław

► Oferty pracy Poznań

Praca o/Wrocław

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Opis stanowiska:

- samodzielne planowanie i koordynowanie pracy zespołu projektantów i technologów;

- nadzór nad standardami zarządzania projektami w firmie, optymalizacja procesów przygotowania realizacji;

- odpowiedzialność, za jakość i terminowość realizacji zadań w zakresie projektowania;

- organizacja i działanie w zakresie przygotowania projektów do kalkulacji i realizacji;

- kontrola dokumentacji i rysunków technicznych;

- ścisła współpraca z działem realizacji kontaktów oraz kalkulacji;

 Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria środowiska;

- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej;

- co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku projektanta/kierownika projektu;

- co najmniej 3 lata doświadczenia w realizacji projektów;

- doświadczenie w zarządzaniu, co najmniej 3 osobowym zespołem;

- bardzo dobra znajomość środowiska AutoCad;

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach;

- praca w pełnym wymiarze godzin;

- karierę w stabilnej firmie;

- pracę w zespole przy realizacji prestiżowych kontraktów;

- rozwój zawodowy;

KIEROWNIK ROBÓT

- samodzielne wykonywanie zadań w zakresie przygotowania i nadzoru prac dla powierzonych budów lub odcinków robót;

 Wymagania:

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej

- minimalny staż pracy na stanowisku Kierownika Robót 3 lata;

- samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność;

- umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej;

- bardzo dobra organizacja pracy;

 Oferujemy:

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: rekrutacja-wro@tkt.pl

Oferta powinna zawierać klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zacznijmy współpracę. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Pozwól nam poznać Twoje zdanie, idee lub pytania. Przekaż nam jak i co możemy poprawic aby byc jeszcze lepszym.

Warszawa
ul. Pryzmaty 4
02-226 Warszawa
+48 22 485 4000 telefon
+48 22 485 4001 fax

Poznan
ul. Karpia 6, 8
61-619 Poznan
+48 61 821 4900 telefon
+48 61 821 4901 fax

Wroclaw
ul. Dabrowskiego 42
50-457 Wroclaw
+48 71 723 5000 telefon
+48 71 723 5001 fax