► Oferty pracy Warszawa

► Oferty pracy Wrocław

► Oferty pracy Poznań

Praca o/Warszawa

Aktualnie poszukujemy pracownika na następujące stanowiska:

KOSZTORYSANT INSTALACJI SANITARNYCH

Opis stanowiska:

- analiza dokumentacji przetargowej oraz dokumentacji technicznej;

- sporządzanie ofert przetargowych w zakresie instalacji sanitarnych

  i mechanicznych;

- sporządzanie przedmiarów oraz kosztorysów ofertowych instalacji sanitarnych

  i mechanicznych na bazie dokumentacji przetargowej, wykonawczej oraz wizji

  lokalnych;

- kontakty z producentami i dostawcami;

- praca w pełnym wymiarze godzin;

Wymagania:      - wykształcenie wyższe techniczne;

                               - minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;

                               - dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad;

                               - znajomość programu kosztorysowego NORMA będzie dodatkowym atutem:

                               - samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność;

                               - Umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej;

                               - bardzo dobra organizacja pracy;

                               - znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym

   na czytanie dokumentacji projektowej.

- zaangażowanie oraz chęć dalszego rozwoju.

Oferujemy:

- zatrudnienie na umowę o pracę na atrakcyjnych warunkach;

- karierę w stabilnej firmie,

- pracę w młodym zespole przy realizacji prestiżowych kontraktów,

- rozwój zawodowy,

- szkolenia w dziedzinie nowoczesnych technologii.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres: rekrutacja-waw@tkt.pl

Oferta powinna zawierać klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zacznijmy współpracę. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Pozwól nam poznać Twoje zdanie, idee lub pytania. Przekaż nam jak i co możemy poprawic aby byc jeszcze lepszym.

Warszawa
ul. Pryzmaty 4
02-226 Warszawa
+48 22 485 4000 telefon
+48 22 485 4001 fax

Poznan
ul. Karpia 6, 8
61-619 Poznan
+48 61 821 4900 telefon
+48 61 821 4901 fax

Wroclaw
ul. Dabrowskiego 42
50-457 Wroclaw
+48 71 723 5000 telefon
+48 71 723 5001 fax