► Oferty pracy Warszawa

► Oferty pracy Wrocław

► Oferty pracy Poznań

Praca o/Poznań

TKT Engineering Sp. z.o.o Oddział w Poznaniu w związku z dynamicznym rozwojem firmy zatrudni doświadczonych pracowników na stanowisko:

PROJEKTANT INSTALACJI SANITARNYCH

Obowiązki: - wykonywanie projektów instalacji wentylacji, cieplnych i klimatyzacji (HVAC)
- koordynacja międzybranżowa wykonywanych projektów
- współpraca w zespole realizującym zadania projektowe

Wymagania: - wykształcenie wyższe techniczne - inżynieria sanitarna
- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie
instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
- dużym atutem jest staż pracy (minimalny 5 lat) oraz wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta.

KIEROWNIK KONTRAKTU

- uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych,
wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.
- minimalny staż pracy 5 lat

KIEROWNIK ROBÓT

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja-poz@tkt.pl
lub składanie osobiście w oddziale firmy w Poznaniu, ul. Karpia 6, 8.

Zacznijmy współpracę. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Pozwól nam poznać Twoje zdanie, idee lub pytania. Przekaż nam jak i co możemy poprawic aby byc jeszcze lepszym.

Warszawa
ul. Pryzmaty 4
02-226 Warszawa
+48 22 485 4000 telefon
+48 22 485 4001 fax

Poznan
ul. Karpia 6, 8
61-619 Poznan
+48 61 821 4900 telefon
+48 61 821 4901 fax

Wroclaw
ul. Dabrowskiego 42
50-457 Wroclaw
+48 71 723 5000 telefon
+48 71 723 5001 fax